projelerimixzProje Tasarım

Proje tasarım aşamasından başlayarak dokümantasyona kadar uzanan ve sahada uygulama ile sonuçlanan uzun bir süreçtir. Bu süreçleri sizler için en hızlı ve en optimum biçimde gerçekleştirmek için en imce detaya kadar çalışarak verimli bir proje meydana getiriyoruz. Anahtar teslim projeler yapmayı ve müşterinin risklerini sıfıra indirmeye yönelik bir çalışma sistemi firmamız tarafından benimsenmektedir.

Proje Keşif: Projelerinizi direk olarak yerinde inceleyerek gerekli olan tüm komponentler en ince ayrıntısına kadar çıkarılır. Projenin tüm ana
bileşenleri bu aşamada müşteri ile karşılıklı bilgi alışverişi ile gerçekleştirilerek en kısa zamanda en uygun çözümler meydana getirilmektedir.

Proje Çizim: Proje mimarisine en uygun güç dağıtım, elektrik tasarım grubumuz PLC kontrol ve mcc panolarını ortam şartlarına göre tasarlayıp elektronik ortamda çizimleri gerçekleştirmektedir.

İmalat ve Devreye Alma: Hazırlanan projelere uygun olarak panolar be kabinetler hazırlanarak sahada montaj ve devreye alma çalışmaları ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

yazilimYazılım

Firmamız PLC, operatör panel, scada ve firmaya özel yazılım olanakları ile geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

PLC Yazılım: Siemens S5 ve S7 serisi başta olmak üzere Allen Bradley, Omron gibi piyasada bulunun birçok PLC grubu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

HMI Yazılım: Kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde  hazırlanan operatör paneller müşterilerin kullanımına sunulmuştur. Siemens, Allen Bradley, ESA gibi operatör paneller ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Scada Yazılım: Scada yazılımı ile daha büyük çaplı projelerde, daha fazla verinin işlenebildiği ve kullanıcı dostu yazılımlar ile müşterilere daha kapsamlı projeler sunulmaktadır. Siemens Wincc, Wonderware gibi scada yazılımları ve bunun çevre birimleri çalışmalarımız devam etmektedir.

Özel Yazılımlar: Projelere ve müşterilere özel yapılan yazılımlar ile noktasal çözümleri kullanıcılarımıza sunmaktayız. Yapılan yazılımlar ile sistem çalışmaları saylanıp ayrıca web tabanlı çözümler ile müşterilere esnek veri takibi olanakları sunulmaktadır.

teknikTeknik Destek

                Bölgemizin ve Türkiye’ nin seçkin şirketleri ile kurduğumuz iyi ilişkilerin bilinci ile tüm yapmış olduğumuz proje ve desteklerde hizmet standartlarını korumak ve ilişkilerin daha sağlam temellerle oturması amacıyla, yaptığımız işin düzeyine bakılmaksızın her zaman projelerimize teknik desteğimizi her daim vermekteyiz.

Firma olarak yapmış olduğumuz projeler dışında da firmalara her zaman teknik anlamda ve ürün anlamında destek vermekteyiz. Firmalara arıza önleyici çalışmalar yaparak oluşabilecek arızalar hakkında bilgi ve destek vermekteyiz. Yaptığımız çalışmalar ile firmalarda yazılım ve ürün yedekleme destekleri vererek daha sonra oluşabilecek uzun soluklu arızalarında önüne geçme çabası içindeyiz.